با عرض سلام وتشکر بابت سایت عالیتون

ببخشید من در حال استفاده از گردس تو ابنتو هستم منتهی وقتی دستور

run cbarn رو چه در ترمینال و چه در فایل اسکریپت می نویسم عمل نمیکنه و ارور میده.به نظرتون مشکل از کجاست؟چطور میشه حلش کرد؟

جمعه, 27/12/2013 - 22:54
تصویر moje.am

cbar، cbarn و cbarm سه «اسکریپت» هستند که برای وارد کردن راهنمای تصویرهای رنگی در گردس استفاده می‌شوند و از لینک زیر قابل دریافت هستند:

http://www.met.wau.nl/education/atd/Practical/scripts/library_local.html

برای استفاده از این اسکریپت‌ها در ترمینال به دو صورت می‌توان عمل کرد: یا باید مسیر کامل دایرکتوری که این اسکریپت‌ها در آنجا ذخیره شده‌اند وارد شود یا این اسکریپت در دایرکتوری که گردس از آنجا اجرا شده موجود بوده و دستور run cbarn به طور مستقیم وارد گردد.مثلا اگر اسکریپت‌ها در زیرشاخه scripts از دایرکتوری Documents ذخیره شده و گردس در مسیری غیر از Documents/scripts اجرا شده است دستور run Documents/scripts/cbar.gs یا به طور خلاصه Documents/scripts/cbar نتیجه بخش است. اگر پیش از اجرای نرم‌افزار گردس از طریق ترمینال وارد زیر شاخه script شده باشید، با وارد کردن دستور run cbar یا تنها cbar، راهنمای تصویر رسم می‌شود.

در اسکریپت نویسی هم به همین صورت بوده و لازم است پیش از اجرای نرم افزار به دایرکتوری محل نگهداری  اسکریپت‌ها وارد شده و دستور "cbar" را در اسکریپت خودتان اضافه کنید یا اینکه مسیر کامل اسکریپت مورد نظر را به شکل "run Documents/scripts/cbar.gs"  بنویسید.

تصویر arezu

ممنونم
لطف کردیدواقعا...

برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .